icon__search

Kultuuri Koja teravik 2021-10-07

Vaimse tervise ja käelise tegevuse seostest

October 7, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Teravik on suunatud vaimsele tervisele. Uurime teemat käelise tegevuse seisukohast. Stuudios on kvantfüüsikas ja meditiinis paralleele tõmbav kirjanik ning meister Ardo Pärna, kultuurikoja majandustöörühma vedaja Aarne Toomsalu. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm .

Kultuuri Koja teravik 2021-12-30

December 30, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kuivõrd loetud sõna meid mõjutab? Stuudios on kirjandusteadlane ning kirjanik Rein Veidemann ja Eesti Kultuuri Kojajuhatuse liige, meediategelane ning kirjanik Harry Raudvere. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm.

Kultuuri Koja teravik 2021-12-16

December 16, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kuidas mõjub telesaade reisist kaugetesse maadesse ajal, mil vaataja ise sinna ei saa? Stuudios on vastamisi psühholoog Jüri Ennet ja reisisaadete tegija, Eesti Kultuuri Koja eestseisuse liige Tiina Park. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm.

Kultuuri Koja teravik 2021-12-02

December 2, 2021 • Krista Kaaver

Stuudiosvestluses osalevad Navitrolla Võrumaalt ja Jaak Visnap Kihnust. Jutu teravik püsib naivistlikul kunstil, mis avab kunstnike mõtted ja tegevuste tagamaad. Saatejuht Krista Kaaver uurib lisaks, kas inimene peab olema kunstiandega, et teha naivistlikku kunsti, kes võivad osaleda Jaak Visnapi Kihnu maalilaagrites ja kas ka uueks aastaks saab osta Navitrolla kalendrit.