icon__search

Kultuuri Koja teravik 2021-04-29

Teaduse ja religiooni koostoime

April 29, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kultuurikoja teravik on suunatud teadusliku ja religioosse maailmapildi koostoimele. Stuudios Heili Vaus-Tamm, majandusanalüütik Hardo Pajula ja religiooniantropoloog JakoKull.Kultuuri koja kultuurisoovitused: -aadressil phillyjoes.tv on võimalus tuua kontsert otse enda koju. Järelvaatamise valikus on eesti jazzi paremik. -Andres Kõpper artistinimega NÖEP avaldas mõnda aega tagasi albumi “Folktonic”, mis hõlmab endas Eesti folkartistide laule, millele on NÖEP lisanud omalt poolt mõnusalt mahedad rütmid. Album on saadaval Spotifys ja Youtube'is. Ja kuna 4.maist saab taas näitustele minna, siis juhatab Tiina Park meid Mikkeli muuseumisse kunstnik Don Zuloaga näitusele “Hispaania hing”, kus on vaatamiseks välja pandud Hispaaniast toodud 23 maali. Ühele soovitatud kultuurisündmusele jagame ka kaks vabapääset kuulajaküsimuse saatjale. Kuulaja küsimusi järgmisesse saatesse oodatakse kuni 5.maini aadressil meedia@kultuurikoda.eu

Kultuuri Koja teravik 2021-12-30

December 30, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kuivõrd loetud sõna meid mõjutab? Stuudios on kirjandusteadlane ning kirjanik Rein Veidemann ja Eesti Kultuuri Kojajuhatuse liige, meediategelane ning kirjanik Harry Raudvere. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm.

Kultuuri Koja teravik 2021-12-16

December 16, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kuidas mõjub telesaade reisist kaugetesse maadesse ajal, mil vaataja ise sinna ei saa? Stuudios on vastamisi psühholoog Jüri Ennet ja reisisaadete tegija, Eesti Kultuuri Koja eestseisuse liige Tiina Park. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm.

Kultuuri Koja teravik 2021-12-02

December 2, 2021 • Krista Kaaver

Stuudiosvestluses osalevad Navitrolla Võrumaalt ja Jaak Visnap Kihnust. Jutu teravik püsib naivistlikul kunstil, mis avab kunstnike mõtted ja tegevuste tagamaad. Saatejuht Krista Kaaver uurib lisaks, kas inimene peab olema kunstiandega, et teha naivistlikku kunsti, kes võivad osaleda Jaak Visnapi Kihnu maalilaagrites ja kas ka uueks aastaks saab osta Navitrolla kalendrit.