icon__search

Kultuuri Koja teravik 2021-04-29

Teaduse ja religiooni koostoime

April 29, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kultuurikoja teravik on suunatud teadusliku ja religioosse maailmapildi koostoimele. Stuudios Heili Vaus-Tamm, majandusanalüütik Hardo Pajula ja religiooniantropoloog JakoKull.Kultuuri koja kultuurisoovitused: -aadressil phillyjoes.tv on võimalus tuua kontsert otse enda koju. Järelvaatamise valikus on eesti jazzi paremik. -Andres Kõpper artistinimega NÖEP avaldas mõnda aega tagasi albumi “Folktonic”, mis hõlmab endas Eesti folkartistide laule, millele on NÖEP lisanud omalt poolt mõnusalt mahedad rütmid. Album on saadaval Spotifys ja Youtube'is. Ja kuna 4.maist saab taas näitustele minna, siis juhatab Tiina Park meid Mikkeli muuseumisse kunstnik Don Zuloaga näitusele “Hispaania hing”, kus on vaatamiseks välja pandud Hispaaniast toodud 23 maali. Ühele soovitatud kultuurisündmusele jagame ka kaks vabapääset kuulajaküsimuse saatjale. Kuulaja küsimusi järgmisesse saatesse oodatakse kuni 5.maini aadressil meedia@kultuurikoda.eu

Kultuuri Koja teravik 2021-07-22

Meediamaastikust ETVs • July 22, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Arhiivisaade. Stuudios on saatejuhina Kultuuri Koja tegevjuht Heili Vaus-Tamm, Kultuuri Koja juhatuse liige teleajakirjanik Tiina Park ja kultuurikriitik Margit Adorf. Teravik on suunatud ETV programmile - mida maksumaksja oma raha eest vaadata saab ja mida mitte.

Kultuuri Koja teravik 2021-06-24

Kulruurielu maal • June 24, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Kultuuri Koja teravik 2021-06-10

Estonia teatri juurdeehitusest • June 10, 2021 • Heili Vaus-Tamm

Stuudios on saatejuhina Kultuuri Koja tegevjuht Heili Vaus-Tamm, Kultuuri Koja juhatuse liige, arhitekt Martti Preem ja teine pool saatest on salvestatud lennujaamas maailmalavade baritoni Lauri Vasaraga. Saate teema - kas Eestile on vaja Estonia teatri juurdeehitust või uut teatrimaja.