icon__search

Keskhommik 2023-12-20

Toompeal jäävad maaelu küsimused kaugeks

December 20, 2023 • Janek Mäggi

Kui me tegeleksime ettevaatava planeerimisega, oleksid tagajärjed reaalsuses kordi paremad. Seda nii elektrivarustuse kui näiteks kohalike autoteede osas, rääkimata meie inimestest, kes täna tunnetavad, et maainimeste mured on Toompea jaoks kauged, arutlevad Ester Tuiksoo ja Ester Karuse, kes Lõuna-Eesti elu-olu tunnevad ja teavad. Vestlust suunab Janek Mäggi.

More from Keskhommik

Keskhommik 2024-04-10

April 10, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi. Vestluses selgub, kuidas valiti koalisatsiooni abiga koalitsioonile sobiv Riigikogu juhatusse opsitsiooni esindaja. Juttu on ka linnavõimu kavanadajate plaanidest Tallinna haiglate ühendamiseks. Kas sellest on reaalselt abi linnaelanike meditsiiniteenuste parendamiseks; Põhja-Euroopa suured meditsiinilinnakud on paarikümnetuhande meditsiinitöötajate keskused, kus tehakse teadust ja antakse kaasaegse kõrgtehnoloogiaga arstiabi. Kui Tartu ja Pärnu organiseerivad otselende, võiks Tallinngi mõelda otselendude sihtkohtade organiseerimisele.

Keskhommik 2024-04-03

April 3, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart,kes vastab Janek Mäggi küsimustele Tallinna linna tasuta transpordi, teedevõrgu arendamise,linna eelarve ja raha kohta. Ka sellest, miks venekeelsed oma kodakondsust pole vahetanud ja küsimusi on muidugi rohkem.

Keskhommik 2024-03-27

March 27, 2024 • Jaanus Riibe

Täna on külalis Mihhail Kõlvart, saadet veab Jaanus Riibe. Mis Tallinnas tehtud, praegu teoksil ja millised olid palaanid neljaks aastaks?