icon__search

Keskhommik 2024-01-31

Kuumad päevapoliitilised teemad

January 31, 2024 • Janek Mäggi

Stuudios Jaanus Riibe ja Monika Haukanõmm.

Milline on õpetajate streigi mõju, milline mõju peaaministri kui institustiooni esindaja eitaval vastusel presidendi kutsele osaleda vabariigi aastapäeva vastuvõtul ning milline on Sotsiaalministeeriumi mõju otsusel seniste konkreetsete tegevuste mõju uurimata viia rehabilitatsioon tervisekassa ning osaliselt ka hariduse ja KOV-ide alla.

Saadet juhib Janek Mäggi.

More from Keskhommik

Keskhommik 2024-04-17

April 17, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi. Juttu tuleb poliitikast, majandusest,usust ja Euroopastki.

Keskhommik 2024-04-10

April 10, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi. Vestluses selgub, kuidas valiti koalisatsiooni abiga koalitsioonile sobiv Riigikogu juhatusse opsitsiooni esindaja. Juttu on ka linnavõimu kavanadajate plaanidest Tallinna haiglate ühendamiseks. Kas sellest on reaalselt abi linnaelanike meditsiiniteenuste parendamiseks; Põhja-Euroopa suured meditsiinilinnakud on paarikümnetuhande meditsiinitöötajate keskused, kus tehakse teadust ja antakse kaasaegse kõrgtehnoloogiaga arstiabi. Kui Tartu ja Pärnu organiseerivad otselende, võiks Tallinngi mõelda otselendude sihtkohtade organiseerimisele.

Keskhommik 2024-04-03

April 3, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart,kes vastab Janek Mäggi küsimustele Tallinna linna tasuta transpordi, teedevõrgu arendamise,linna eelarve ja raha kohta. Ka sellest, miks venekeelsed oma kodakondsust pole vahetanud ja küsimusi on muidugi rohkem.