icon__search

Keskhommik 2024-04-24

Arutelu ühiskondlik-poliitilistelel teemadel

April 24, 2024

-Milline on opositsiooni roll demokraatias?

-Mis juhtub, kui obstruktsioon on Riigikogus keelatud?

-Miks meie erakonnad seavad Europarlamendi valimiste eesmärkideks tegevusi Eesti sisepoliitikale, kui Europarlamendis EL liikmesriigi siseasjadele ei keskenduta?

- Miks me vajame Euroopa Liidule oma sõjaväge?

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.

More from Keskhommik

Keskhommik 2024-05-22

May 22, 2024 • Janek Mäggi

- Kas ainult jätkuvad kärped viivad riigi eelarve puudujäägist välja, ettevõtjad peavad ise hakkama saama - Kui Eesti valitsus analüüsib sõjaväelaste saatmist Ukrainasse, kas see on kooskõlastatud ka NATO liikmetega - Poksiringi absoluutne valitseja on Ukraina venelane, Oleksandr Ussõk, kes sõdis rindel Ukraina vabaduse eest. -Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.

Keskhommik 2024-05-15

May 15, 2024 • Janek Mäggi

- Miks opositsioon ei soovi e-valimistel isikute näotuvastust hääletamisel kasutada - isiku tuvastamisprotseduur on ju notaritel aastaid kasutuses? - Kuidas uued kavandatavad maksud täidavad riigi rahakotti? Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.

Keskhommik 2024-05-08

May 8, 2024 • Janek Mäggi

-Riigikogu avalduse mõjust Moskva patriarhaadi kuulutamisest Venemaa Föderatsiooni sõjalist agressiooni toetavaks institutsiooniks -Ainus riik EL-s, kelle majanduskasv on negatiivne -Miks meil on iive madal -Emadepäevast Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.