icon__search

Keskhommik 2024-04-03

Arutelu poliitilistel teemadel

April 3, 2024

Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart,kes vastab Janek Mäggi küsimustele Tallinna linna tasuta transpordi, teedevõrgu arendamise,linna eelarve ja raha kohta. Ka sellest, miks venekeelsed oma kodakondsust pole vahetanud ja küsimusi on muidugi rohkem.

More from Keskhommik

Keskhommik 2024-05-22

May 22, 2024 • Janek Mäggi

- Kas ainult jätkuvad kärped viivad riigi eelarve puudujäägist välja, ettevõtjad peavad ise hakkama saama - Kui Eesti valitsus analüüsib sõjaväelaste saatmist Ukrainasse, kas see on kooskõlastatud ka NATO liikmetega - Poksiringi absoluutne valitseja on Ukraina venelane, Oleksandr Ussõk, kes sõdis rindel Ukraina vabaduse eest. -Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.

Keskhommik 2024-05-15

May 15, 2024 • Janek Mäggi

- Miks opositsioon ei soovi e-valimistel isikute näotuvastust hääletamisel kasutada - isiku tuvastamisprotseduur on ju notaritel aastaid kasutuses? - Kuidas uued kavandatavad maksud täidavad riigi rahakotti? Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.

Keskhommik 2024-05-08

May 8, 2024 • Janek Mäggi

-Riigikogu avalduse mõjust Moskva patriarhaadi kuulutamisest Venemaa Föderatsiooni sõjalist agressiooni toetavaks institutsiooniks -Ainus riik EL-s, kelle majanduskasv on negatiivne -Miks meil on iive madal -Emadepäevast Stuudios Keskerakonna juht Mihhail Kõlvart ja Janek Mäggi.